I přes tropické teploty se sobotní festival vydařil. Děkujeme všem, kdo přišli, vydrželi a vytvořili tak skvělou atmosféru.
Velký dík patří také kapelám za jejich vystoupení a všem dobrovolníkům a organizátorům, bez kterých by se akce nemohla uskutečnit.
Fotky z festivalu najdete v galerii níže.

Galerie: Festival 'Doma na zahradě 2026'